no comment

Dupa dupa dupa, poważnie, rzygać mi się chce, hehehe depresja pourlopowa? Przedurlopowa? Błędy robię, ortograficzne. Słabo. Palić mi się tylko chce. Piję jak zwykle kawę którąśtam i mimo tego wszystko mnie nudzi. Co ma kawa z nudą? I wszystko, i nic. Bo są kawy różne, kawy miejscowe, zamiejscowe, krajowe, zagraniczne, kontynentalne i niebiańskie. Z chmurką. Kawy mi się chce. Kawa w Skopje była tak dobra, słodka, mocna i jakby korzenna, że jedyną motywacją dla tej dobroci, jaką znalazłom było to, że rzeczywistość może jakby tą chmurką lub przesłonięta. Może ci ludzie, ludzie i ludzie, pod dworcem, pod mostem, pod domem, pod centrum handlowym, pod budką z lodami, pod sklepem z butami, butami, butami, minaretem. Może, boże, dlaczego zawsze uśmiechnięci są tylko ci, którzy mają bardzo mało przeradzające się stale w nic. Plum. Taki nastrój. W nocy pięknie leje.
   Stoi pod domem szklana maszyna i czeka na wymianę oleju. A co, przecież nie może cały czas nosić, unosić, daleko, dalej, w uniesienie, poza, do, ale jakby jednak przez i nie do końca. Zawsze na chwilę i chodźmy już, i w siodło, i po co to, po co, daleko i stuk. Stuk, stuk, stuk tłoka, jeden przy drugim i dwa. Taka gra. W wątki. Nieprawda, że lubi być wygrana. Ale się tka, wątek za wątkiem cyk cyk stuk stuk, jeśli uważnie tkasz, może nić nie pęknie, może czasem da się naciągnąć, chyba że słaba, że ta, że inna może puści.
I taka jazda, że nic nie pamiętam, jazda, jazda, na kółkach kurde. Jakich kółkach? Kółka to, czy niet albowiem niekoniecznie. Dobrze że lato jeszcze przed. Że jeszcze może będzie można polatać, potkać, posmakować. Nienawidzę zimy. Jest jak dorosłość.

2 thoughts on “no comment

  1. Noooo nie pytam jak było na wyprawie, bo widzę, że dołek sie nie wyrównał. Doznaniami kawy się nie podzielę, ale może opowiesz coś z wyjzdowej ” traumy”?

  2. ojtam ojtam traumy, chyba taki był dzienny/nocny nastrój po prostu. Wyprawa była bardzo spoko, bardzo do rzeczy i zupełnie nie na temat. Dlatego właśnie je lubię, że się jedzie i ma wszystko w tyle :)
    Zaraz wskakujemy na motory i jedziemy na Ukrainę i do Mołdawii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>